Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
04 декабря 2021
24 июля 2015

IV Судовий форум Асоціації правників України

1-2 жовтня 2015 року Асоціація правників України (АПУ) запрошує Вас на унікальний захід — IV Судовий форум АПУ, який пройде 1-2 жовтня 2015 року у м. Києві. Цьогоріч Судовий форум АПУ стане одним із наймасштабніших та найвпливовіших заходів року на юридичному ринку країни. 0 комментариев


Цей захід вже має декілька ключових особливостей. З огляду на актуальність та важливість тематики, програма форуму охопить два дні.

Перший день форуму охопить питання інвестиційної привабливості та конкуренції юрисдикцій, практичну реалізацію теорії верховенства права та справедливого правосуддя.

Другий день буде присвячено судові реформі та галузевим змінам, міжнародним судовим процесам та можливостям конституційної скарги.Ексклюзивним генеральним партнером форуму є юридична група LCF.

Також ми з приємністю звертаємо особливу увагу на те, що IV Судовий форум АПУ пройде за підтримки Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні».

Окрім того, нас вже підтримали:  Київська міська рада, Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Мистецький арсенал. Програмним координатором заходу є Анна Огренчук, член Ради з питань судової реформи при Президентові України, Голова Комітету АПУ з процесуального права, керуючий партнер LCF.

Цогоріч на учасників форуму чекає урочистий прийом та приватний огляд колекції «Contemporary art» в Мистецькому арсеналі.
Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.