Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
01 декабря 2020
22 сентября 2013

Нові страхи Партії Регіонів

Автор: Барбанова

Захопивши владу в Україні, біло-блакитні негайно покинули насиджені місця в регіонах та ринулись до стародавнього Києва. За допомогою Конституційного Суду змінено Головний закон, і управління державою скероване в міцних руках їх лідера - пана Президента. Об’єднавши своїх «інтелектуалів» у Верховній Раді, регіональна еліта будує в державі нову «Донецьку» демократію.  Наче роботи голосують депутати, прокурори миттєво порушують кримінальні справи, залякані судді штампують зверху продиктовані рішення, а преса знову і знову змушена висвітлювати, так звану, діяльність парламенту. 
0 комментариев


Відносини з четвертою владою завжди були  «ахілесовою п’ятою» регіоналів. За цих чортових камер та фотоапаратів вони не відчувають себе господарями в своєму скляному домі. Карткою сусіда не проголосуєш, смс коханій не напишеш, класну тачку не вибереш, навіть бізнесом належно не покеруєш. Через тих скажених журналістів знову ці «комікси» в інтернеті, газетах та на телебаченні. Маючи досвід замахів на своїх лідерів, регіонали вкотре нагадують, що про яйцевий прецидент вони не забули. А в світлі останніх новин, пов язаних з подіями у Верховній Раді, готові зробити все, аби уникнути провокацій. Саме так вони розцінюють звичайний шматок пластмаси, який необачно випустив оператор з рук, а той візьми та й впади на депутатські голови. 

Навіть, звичайна кришка від об'єктиву, виявляється, може травмувати: кого – фізично, а кого й психологічно! Тому вимагають гарантувати їхню безпеку в сесійній залі Верховної Ради України і захистити від акредитованих папараці. До «батечка» лідер біло-блакитних Олександр Єфремов просив представників ЗМІ не ставити ноутбуки й фотоапарати на парапет у ложі преси. Бо, борони Боже, впадуть залізяки… Вимоги його однопартійця Олександра Стояна сягнули більших масштабів. Він наполягає аби журналістів ізолювали взагалі, відгородивши броньованим екраном. 

Що за підозри?! До цього часу все ж було спокійно. І на балкони ніхто з острахом не озирався. А може не в журналістах справа?.., а в тому, що медійники бачать з тих балконів. А видно, повірте, все: хто, як голосує і за кого. Хто на скільки кнопок тисне водночас. Такі «піаністи» є, що встигають і за себе і за відсутнього на засіданні колегу справитись. 

Праве крило зали, дійсно, як на долоні. Пощастило лівокрилим.  Над ними хмара преси не нависає. Адже, місця їх в лівій частині зали, тому й не розуміють, чому партійці так переймаються. 

Не знайомий з трагічною історією яйцевого замаху на лідера регіоналів Віталій Кличко дивується позиції депутатів від Партії регіонів. «Панове, ви ж самі обрали праву частину сесійної зали…»  - нагадує він коллегам. І пояснює, що опозиція докладе максимуму зусиль для того, щоб не дати вигнати журналістів із ложі преси. 

Поки що навколо епізод виграє блакитним та помаранчевим. Утім, виходячи з нинішніх парламентських традицій можна чекати нових заяв. Можливо, це будуть комуністи? А може, хто інший. Не здивує, якщо журналістів заборонять пускати до буфету Верховної Ради, бо ж є небезпека знищення політичних лідерів виделкою, або спричинення тяжких тілесних ушкоджень пробкою від шампанського.

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.