Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
01 декабря 2020
24 сентября 2013

"Доступне житло" чи спланована афера?

Автор: Барбанова

Невдалі обіцянки-цяцянки, Вельмишановного пана Азарова, вкотре приголомшують українців. Невже владі подобається гратися з долею простих людей, які ні в чому не винні. Які просто хочуть та намагаються жити краще.В нашій країні немає можливості працювати молоді, посідати бажані посади, отримувати нормальну заробітну  плату. Хабарництво зробило життя нестерпним і тяжким.
0 комментариев


Наша влада запевняє нас, що життя в країні "Пакращується", хабарництва не стане, буде висока заробітна плата та нові робочі місця для молоді. Що кожен українець буде мати можливість жити в кращих умовах. Навіть придумали програму "Доступне житло". І що ми бачимо? Бідолахи вистроілися в шалену чергу аби придбати нове житло в кредит, збирали гроші роками, відкладали, не доідали, багато в чому собі відмовляли, і що тепер? Цікава історія вийшла.  

Згідно обіцяних умов, нашої влади 70% сплачує вкладник, 30% – держава. Проте, на провулку Моторному звели лише дві коробки і поставили вікна. "Заплатила 70%, а 30 держава не дає, та ще зараз заставляє доплачувати", - скаржиться постраждала. На проведення світла та води в забудовника не вистачає грошей - 60 млн грн.  Весело правда???  Нестачу хочуть зібрати з вкладників. "Вони нам пишуть, коли ви додатково внесете гроші і коли будуть гроші в бюджеті Києва, тоді нам будинки здадуть", - розповіла інша заручниця цієї "чудо" програми. 

Родина киянина Олега Івченка, яка мала в'їхати у нову квартиру ще влітку 2012, змушена тулитися у обшарпаному комунальному житлі разом із ще двома сім'ями. Хоча програма називається "доступне житло". "Доступне житло – це тільки на той момент, коли ви приходите, і вам пояснюють, що все буде добре, це ж держава, ніхто вас обманювати не збирається", - розповідав Олег. Тепер він з ще 300-ми киян оббивають пороги забудовників та адміністрацій. 

Під Кабміном обурені люди, а це вчителі, лікарі, держ службовці, та масса простих смертних намагалися  дізнатися, чому житлова програма "70 на 30" не працює? Постраждалі зрозуміли, що "Доступне житло - це спланована афера". За статус майбутніх новоселів ці люди заплатили по 200-300 тис. грн, взявши на себе кредити в банках. А соціальне житло тепер їм намагаються продати за ціною комерційного. Програму "доступного житла" ошукані інвестори називають узаконеним способом відбирати гроші. І у влади, це гарно виходить.

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.