Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
01 декабря 2020
4 октября 2013

Бої без правил під КМДА. Або: Штурмуємо, воюємо, скандуємо та за нового мера голосуємо.

Автор: Барбанова

Веселий ранок побоїв 2 жовтня оголошується відкритим.) Це виглядало так, хто кого? Отже. Україна. Київ. 2 жовтня 2013 рік. 7.00 ранку.)) Під стінами КМДА зійшлися тисяча мітингувальників, які вважають нинішню Київраду нелегітимною, і сімсот беркутівців, які захищали будівлю, де Київрада засідала.
0 комментариев


Учасники знакового протесту та скажена опозиція, потрошки сходились до міської ради аби потрапити на чергове засідання.

Не зважаючи на крик, шум-гам з надвору, засідання все ж таки відкрили. Всередині мерії перебували бійці спецпідрозділів у захисному обмундируванні. Біля входу до колонної зали стояли відра з піском для гасіння піротехніки. Близько десятої години ранку секретар Київради Галина Герега відкрила пленарне засідання Київради, участь у якому брали 79 депутатів. Можна було собі уявити, що вони в ту секунду відчували думаючи, "а не дай Боже, це все кодло, увірветься  сюди до нас.)) Отже, далі було найцікавіше. Засідання то відкрили, навіть деякий час на площу пред Київрадою через гучномовці транслювалося. Присутні чули, як депутати фактично без обговорення ухвалюють питання порядку денного. І тут на тобі, пісня грала не довго, Андрій Странніков, заступник голови фракції «УДАР» у Київраді оголосив:«Фракція удар сьогодні не бере участі в цьому засіданні. Нашою фракцією прийнято рішення, що  з киянами, ми на вулиці».

Разом із ударівцями сесію бойкотує і «БЮТ-Батьківщина». Регіонали через відсутність колег не засмутилися. Кажуть, за питання у порядку денному і без них проголосують. У свою чергу міліція не допускала на засідання журналістів та депутатів від опозиції. На думку опозиції, чинний склад Київради втратив свою легітимність 2 червня, оскільки того дня закінчився п'ятирічний термін його повноважень. Під час скандування  "Вибори" утворилась страшна кровава бійка. Натовп висмикнув кількох правоохоронців із оточення і намагався їх побити. Цьому намагалися перешкоджати депутати парламенту від опозиції. На тротуарі біля Київради видно сліди крові. У натовп полетіли кілька димових шашок, а звідти їх кидають назад в ряди Беркута. Насправді,це виглядало як бій на рингу,тільки не два учасника, а тисячі. 

Учасники акції по одному витягали й витягали представників внутрішніх військ і викидали у натовп на Хрещатику. При цьому концепція дій відрізняється. Деякі люди хочуть бити правоохоронців. Інші виштовхують. Утворився  "Дурдом веселка"

Зокрема, Депутати відтягували людей від одного з правоохоронців, який стояв у натовпі з переляканими очима.Знову було розпилено газ. Беркут перекрив проїжджу частину.

Доки знадвору штурмували, всередині  - голосували. З поміж 119ти питань - за кілька годин обранці встигли внести зміни до бюджету міста на цей рік, виділити гроші на реконструкцію транспортних і комунальних об’єктів, а також реорганізувати столичне БТІ і передати прокуратурі та міліції низку приміщень комунальної власності. Щойно рішення ухвалили - прохід до Київради звільнили. А від кількасот правоохоронців та автобусів спецпризначенців і сліду не лишилось. Хто по роботах розбігся, а хто по лікарнях в швидкій зі струсом мозку.)

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.