Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
04 декабря 2021
14 апреля 2016

Круглий стіл «Обговорення ключових положень проекту змін до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» на тему «Реформа адвокатури:очікування адвокатів»14 квітня 2016 р. у Львові відбувся круглий стіл «Обговорення ключових положень проекту змін до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність, присвячений темі «Реформа адвокатури:очікування адвокатів».

На заході, проведеному за ініціативою Асоціації правників України свою позицію щодо вимог для зайняття посади помічника адвоката та процесу збору доказів виклав відомий адвокат та правозахисник, керуючий партнер «Fomin&Partner» Ігор Фомін. Точка зору адвоката зводиться до того, що помічником адвоката може бути особа, яка має освітньо-професійний ступінь бакалавра. Саме такої освіти достатньо для набуття адвокатського досвіду та розвитку професійних навичок.

Особливу увагу керуючий партнер «Fomin&Partner» приділив проблемам необхідності законодавчої регламентації процедури збору доказів, у тому числі необхідності закріплення за адвокатами права доступу до інформації. За словами І. Фоміна, саме надання адвокату доступу до банківської та державної таємниці, застосування технічних засобів та участь у будь-яких процесуальних діях дозволить збирати докази та ефективно здійснювати захист клієнта. 


Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.