Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
28 сентября 2021
15 февраля 2016

Круглий стіл на тему: «Порушення прав і гарантій адвокатської діяльності та посягання на безпеку адвокатів як загроза правосуддю»11 лютого 2016 року, за ініціативою Асоціації правників України відбувся круглий стіл «Порушення прав і гарантій адвокатської діяльності та посягання на безпеку адвокатів як загроза правосуддю». Рушійною силою для проведення такого заходу стало збільшенням випадків порушення прав адвокатів і зазіхань на їх безпеку.

Круглий стіл проводився у Комітеті Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, з метою донести проблеми та занепокоєння адвокатів до парламентарів.

Асоціація правників України  та представила до уваги учасників круглого столу випадки порушення прав і гарантій адвокатської діяльності та зазіхань на особисту безпеку та життя адвокатів. «Ми бачимо, що правоохоронні органи проводять аналогію між адвокатом і його клієнтом. Почастішали випадки перешкоджання здійсненню адвокатської діяльності, напади на адвоката, пошкодження майна, навіть вбивства. І це не пов’язано з тим, якою категорією справ займається адвокат - дрібними побутовими спорами чи справами з політичним забарвленням», - зазначив Президент АПУ Денис Бугай на відкритті заходу. 

Ігор Фомін, керуючий партнер Fomin&Partners, звернув увагу, що потрібно посилити законодавчі права і гарантії адвокатської діяльності. «Дуже багато наших опонентів , які порушують закони, носять у кишенях адвокатські посвідчення. І це створює перепони в роботі. Якщо є факти порушень, вони мають бути позбавлені свідоцтв», - зазначив він. За результатами обговорення адвокати вирішили максимально консолідувати зусилля для спільних дій. 

Наразі кожен учасник обговорення формує свої пропозиції та ідеї, які потім будуть об’єднані та реалізовані у формі спільних акцій і заходів із залученням засобів масової інформації та у вигляді конкретних законодавчих пропозицій  


Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.