Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
26 мая 2019
20 октября 2016

Верховній Раді можуть надати право самостійно застосовувати санкціїУ Верховній раді зареєстровано проект Закону № 5278 про внесення змін до статті 5 Закону України «Про санкції» щодо права Верховної Ради України застосовувати санкції. Як зазначено у пояснювальній записці до законопроекту, часто, при виникненні підстав для застосування санкцій, останні не застосовуються. Це має наслідком неможливість зупинення агресії проти України економічним шляхом.

Тому, пропонується закріпити, що у випадку, якщо виникли підстави для застосування санкцій, передбачені статтею 3 Закону України «Про санкції», та впродовж тридцяти днів з моменту їх виникнення Рада національної безпеки та оборони України не прийняла рішення про їх застосування та/або не видано указ Президента України про введення його в дію, Верховна Рада України може безпосередньо застосувати санкції своїм рішенням.

Відповідно до Закону України «Про санкції», підставами для їх застосування є, у тому числі, дії іноземної держави, іноземної юридичної чи фізичної особи, інших суб’єктів, які створюють реальні та/або потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України, сприяють терористичній діяльності та/або порушують права і свободи людини і громадянина, інтереси суспільства та держави, призводять до окупації території, експропріації чи обмеження права власності, завдання майнових втрат, створення перешкод для сталого економічного розвитку, повноцінного здійснення громадянами України належних їм прав і свобод.  

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.