Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
26 мая 2019
1 сентября 2016

У ВР пропонують встановити відповідальність за невиконання рішень Конституційного Суду УкраїниУ Верховній Раді зареєстрований проект Закону №5033 від 19.08.2016 р. (щодо забезпечення виконання рішень і висновків Конституційного Суду України).

Законопроектом пропонується заходи адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі до двадцяти п’яти мінімальних заробітних плат за: неконституційні заяви незалежно від форми вираження; втручання в процесуальну діяльність суддів Конституційного Суду України, спробу впливу на суддів не процесуальними методами; невиконання без поважних причин у встановленому порядку і у встановлений термін вимог суддів Конституційного Суду України, а також постанов і висновків Конституційного Суду України, порушення судової присяги; прояв неповаги до Конституційного Суду України, що виражається в непідкоренні розпорядженням головуючого в засіданні, порушення порядку під час засідання, а так само вчинення інших дій, що свідчать про явну зневагу до Конституційного Суду України і процедури конституційного судочинства.

У разі прийняття проекту закону, сплатити штраф треба буде в 15 - денний термін з моменту повідомлення особи про накладення на неї штрафу. 

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.