Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
26 мая 2019
25 октября 2016

У Верховній Раді пропонують встановити аграрно-сировинний збірУ Верховній Раді зареєстрований проект закону № 5300 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відродження тваринництва та розвитку сільськогосподарського підприємництва на селі».

Необхідність прийняття зазначеного нормативно-правовогу акту на думку його ініціаторів, обумовлена занепадом українського тваринництва та примітивізацією сільського господарства до рівня сировинного рослинництва. У зв`язку з цим, законопроектом пропонується запровадити загальнодержавний податок – аграрно-сировинний збір, що через спеціальний фонд Державного бюджету використовуватиметься на цілі державної підтримки тваринництва.

Для цього пропонується доповнити Податковий кодекс України новим Розділом XVIII3 «Аграрно-сировинний збір», в якому врегулювати основі питання нарахування та сплати аграрно-сировинного збору. Платниками аграрно-сировинного збору пропонується визначити всіх без виключення суб’єктів господарювання, які експортують за межі митної території України наступні товари згідно з УКТ ЗЕД, серед яких, утому числі, пшениця, жито, ячмінь, овес, кукурудза та інші види насінневих. 

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.