Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
21 апреля 2019
6 ноября 2017

Правоохоронні органи змагаються по популярності в FacebookВідомий український адвокат та правозахисник Ігор Фомін прокоментував затримання сина Авакова. Так, у публікації на сайті адвоката йдеться про те, що гучне затримання сина Авакова, а потім його звільнення викликає одні питання.

«Як втім, і розслідування інших подібних справ Хочу нагадати, що процедура затримання чітко прописана в українському законодавстві. Застосовується вона тоді, коли є підстави, що підозрюваний в скоєнні того чи іншого злочину переховується»,- зазначив І. Фомін.

«У випадку з сином Авакова цих пунктів немає. Його могли просто викликати повісткою, він би прийшов і дав свідчення. Складно сказати, чому застосували до нього ці маски-шоу. Можливо, таким чином, вирішили спробувати чинити тиск на міністра внутрішніх справ. Або НАБУ захотіло в черговий раз нагадати про те, що для них недоторканних немає. Також викликає питання - чому до цієї справи повернулися через два роки. Звичайно, можна припустити, що протягом цього часу збиралися якісь докази, проводилися експертизи. Але чому тоді про це не було відомо раніше? Що ж стосується того, що фігурантів цієї справи звільнили замість сплати застави під особисте зобов'язання, то тут все пояснюється досить просто. Застава сплачується тоді, коли є підстави вважати, що людина після зміни йому запобіжного заходу захоче сховатися або перестане по порядку з'являтися до суду. Якщо зобов'язанням все це забезпечується, то тоді навіщо платити заставу? Всі ці норми прописані в новому КПК. Швидше за все, правоохоронні органи задовольнила ця процедура», - зауважив І.Фомін.

За словами адвоката, вся ця історія більше говорить про те, що наші правоохоронні органи беруть участь в чемпіонаті світу з Facebook. «Працюють не на розслідування або будь-яке розкриття злочинів, а на публічне сприйняття цієї справи і їх успіхів. Тому кожне робоче захід і проводиться з такою великою помпою. Адже не тільки НАБУ цим грішить, але і МВС, і ГПУ, і СБУ. І закінчується подібна галас зазвичай нічим. Пошумлять-пошумлять, а потім справу спустять на гальмах». 

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.