Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
26 мая 2019
2 сентября 2016

Національна асоціація адвокатів України запросить на засідання Президента УкраїниНаціональна асоціація адвокатів України скликала засідання, на якому обговорювалися пропозицій про подальші дії у захисті професійних прав адвокатів. Про це повідомляє прес-служба НААУ.

Так, Голова комітету Ганна Колесник повідомила, що кількість звернень адвокатів зростає і за 8 місяців цього року уже вдвічі перевищила минулорічний показник. За статистикою комітету, 2013 року було отримано 15 звернень, 2014 — 6, за весь 2015 рік поступило 25 звернень і за 8 місяців 2016 року вже 48.

Також, заступник Голови комітету Євген Солодко запропонував жорстко протидіяти таким порушенням, беручи до уваги те, що керівництво правоохоронних органів не надає їм адекватної оцінки та не робить зусиль для виправлення ситуації. Крім цього, адвокат вніс пропозицію адвокатам демонстративно залишити громадські ради правоохоронних органів, адже їхній голос там не враховується, та запропонував провести попереджувальний страйк адвокатів на 3 дні. 

Заступник Голови комітету також запропонував запросити на позачергове засідання Ради адвокатів України Президента України, щоб донести інформацію про порушення прав адвокатів з боку правоохоронних органів.  

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.