Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
26 мая 2019
9 сентября 2016

Екс- голова Державного агенства з інвестицій та управління національними проектами України В. Каськів затриманий в республіці ПанамаПід час брифінгу заступник Генерального прокурора України Євгеній Єнін повідомив про затримання на території Республіки Панама колишнього Голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України В. Каськіва. Про це повідомила прес-служба ГПУ.

«Приблизно о третій годині ночі в офіційному порядку нами отримана інформація про затримання В. Каськіва у Республіці Панама», - зазначив Є. Єнін. Прокурор зауважив, що затримання стало можливим завдяки скоординованій діяльності Генеральної прокуратури України, Міністерства закордонних справ України і панамських спецслужб, які провели комплексну операцію по виявленню місцезнаходження В.Каськіва і затримали його. Протягом короткого часу Генпрокуратура домоглась прийняття компетентними органами Панами ордеру про тимчасовий арешт В.Каськіва.

«Завдяки візиту Посла України в Мексиці Руслана Спіріна, якому подяка, протягом буквально двох-трьох діб до Панами було доставлено оригінал запиту про видачу В. Каськіва», - відзначив Є. Єнін. Каськіву інкримінується вчинення злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах) та ч.2 ст. 366 КК України (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки).

Є. Єнін зазначив, що протягом 48 годин після затримання має відбутись судове слухання справи, в ході якого буде з’ясована процедура екстрадиції.  

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.