Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
23 января 2022
22 марта 2017

ВР звернеться до Конгресу США щодо надання Україні безпекових гарантійВерховна Рада прийняла постанову, якою затвердила звернення Верховної Ради України до нової Адміністрації та Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо безпекових гарантій за Будапештським меморандумом та включення України до двостороннього безпекового формату.

Необхідність такого звернення зумовлена експансією РФ та грубим порушенням нею чинних безпекових міжнародних норм, які загрожують Україні, а також невиконанням Будапештського Меморандуму про гарантії безпеки. Адже відповідно до нього, у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї держави-підписанти – Росія, Велика Британія та США – взяли на себе зобов’язання поважати незалежність, суверенітет та існуючі кордони України, а також утримуватися від загрози силою чи її використання проти територіальної цілісності чи незалежності України.

Вони зобов’язалися, що їхня зброя ніколи не буде використовуватися проти України, крім цілей самооборони або будь-яким іншим чином згідно зі Статутом ООН. Зважаючи на те, що надання Україні статусу основного союзника поза НАТО є суверенним правом США і не потребує консенсусної згоди усіх країн-членів Північноатлантичного Альянсу, це надасть можливість США сумлінно виконати міжнародні зобов’язання – безпекові гарантії, надані Україні в рамках Будапештського меморандуму. 

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.