Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
23 января 2022
31 марта 2017

Голова НАЗК звертається до громадськості з приводу збоїв в роботі системи е-декларуванняГолова НАЗК Наталія Корчак звернулася до НАБУ, ГПУ, РНБО, Національної поліції, державних органів та громадськості зі зверненням щодо невиконання державним підприємством «Українські спеціальні системи» договору з НАЗК з адміністрування та програмно-технічного супроводження програмного забезпечення Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, що створило загрозу зриву кампанії з електронного декларування. Текст звернення опублікований на сайті НАЗК.

Невиконання договірних умов почалося з 14 березня 2017 р., коли в роботі ITC почали фіксуватися перебої, з 23 березня носять постійний характер, у зв’язку з чим НАЗК зверталось на адміністратора Реєстру - ДП «УСС». За словами Н.Корчак, такі дії ставлять під загрозу європейську інтеграцію України та підривають довіру іноземних партнерів та інвесторів у прихильності курсу реформ та шляху, на який стала держава у запобіганні та боротьбі з корупцією.

Крім цього, у діях посадових осіб Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації та ДП «УСС» наявні ознаки службових злочинів, які дискредитують ідею запобігання корупції та потребують відповідного правового регулювання  

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.