Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
28 сентября 2021
25 ноября 2016

Заступник Голови НАЗК зазначив, що Міністерство юстиції фактично заблокувало роботу агенства щодо перевірки е-деклараційЗаступник Голови НАЗК Руслан Радецький на своїй сторінці у Facebook прокоментував відмову Міністерства юстиції в державній реєстрації порядків проведення контролю та повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та здійснення моніторингу способу життя особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого саморядування.

За його словами, Міністерство юстиції в гонитві за піаром, сказало неправду, звинувачуючи Агентство у тому, що фахівці Міністерства не були залучені до розробки проектів Порядку здійснення моніторингу способу життя особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та Порядку проведення контролю та повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Руслан Радецький зазначив, що Міністерство юстиції фактично заблокувало роботу агенства щодо перевірки е-декларацій.

Так, 3 листопада 2016 р. Національне агентство проводило публічне обговорення проектів Порядків, на якому були присутні, у тому числі керівні працівники Міністерства юстиції (директор департаменту Мін'юсту О.Олійник). НАЗК сподівалось почути про «численні зауваження» спеціалістів Міністерства юстиції під час цієї фахової дискусії, а не через майже два тижні після надіслання проектів до Міністерства юстиції на державну реєстрацію. Водночас, у ситуації, що склалася, НАЗК зацікавлене якнайшвидше опрацювати «зауваження» Міністерства юстиції, обговорити їх за участю представників громадськості, експертного середовища та прийняти відповідні рішення на засіданні НАЗК.  

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.