Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
17 октября 2021
12 апреля 2017

СБУ затримало осіб, які займалися торгівлею внутрішніх органів українцівСпівробітники Служби безпеки України спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області затримали учасників транснаціонального угруповання, яке спеціалізувалося на торгівлі внутрішніми органами людей. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Як зазначено в повідомленні, зловмисники з України та кількох інших країн підшукували малозабезпечених громадян та пропонували їм продати нирку. Для створення видимості легальності бізнесу, організатори створили комерційну структуру, яка нібито надавала послуги лікувального туризму.

Донорам надавали кошти в сумі від тринадцяти до п’ятнадцяти тисяч доларів США, а після отримання їх згоди, зловмисники переправляли їх для проведення хірургічних операцій. За інформацією спецслужби щомісяця за кордон для проведення хірургічних операцій виїжджало 4-5 осіб (українців).

Наразі затримано шістьох учасників угруповання в рамках кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст. 149 КК України (торгівля людьми або здійснення іншої незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи, вчинені організованою групою).  

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.