Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
28 сентября 2021
11 августа 2016

Рада суддів обурена корупційними проявами серед суддівРада суддів засуджує будь-які корупційні прояви у суддівській спільноті і визнає їх такими, що ганьблять чесних суддів, які, попри усі звинувачення, вірою, правдою і законом служать українській державі. Про це повідомляє прес-служба Ради суддів.

Так, у заяві, оприлюдненій на сайті Ради суддів, йдеться про викриття на отриманні неправомірної вигоди судді Дніпровського районного суду міста Києва Миколу Чауса . «Найгірше у цій ситуації те, що подібні випадки зводять нанівець усі зусилля Ради суддів України та суддівського корпусу, скеровані на відновлення довіри до судової влади та підвищення авторитету її представників на місцях». Крім цього, Рада суддів України глибоко обурена подібними проявами хабарництва і вважає їх показником найвищої морально-етичної та людської деградації.

Разом з тим, суддівська спільнота сподівається, що антикорупційні правоохоронні органи, по кожному випадку проводитимуть ретельне, об'єктивне, неупереджене розслідування, яке дозволить визначитися суду зі справедливою і законною мірою покарання для тих, хто своїми вчинками принижує честь судді.

У зв`язку з тим, що у суспільстві існує потужний запит на очищення судової гілки влади від корупціонерів та непрофесіоналів, судді, які не підозрюються в не доброчесності, просять громадськість з розумінням ставитися до процесів очищення судової гілки влади і не переносити огульно весь негатив на чесних, самовідданих і професійних суддів. 

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.