Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
17 октября 2021
10 апреля 2017

Проведено дослідження щодо стану корупції в УкраїніУ рамках міжнародного дослідження, проведеного компанією Ernst&Young, присвяченого ризикам шахрайства у Європі, на Близькому Сході, в Індії та Африці, серед 41 країни перше місце займає Україна. 88 % опитуваних осіб відповіли ствердно. Про це йдеться у публікації «ZN.UA».

У Данії, Норвегії та Фінляндії наявні найнижчі прояви корупції в бізнесі. 77% глобальних респондентів погоджуються, що судове переслідування окремих осіб допоможе відвернути шахрайство, хабарництво і корупцію серед керівників. У рамках дослідження було проведено 4100 інтерв’ю в 41 країні. Серед респондентів – члени ради директорів, керівники середньої і вищої ланки, а також інші працівники, які представляють компанії різних розмірів і галузей.

Дослідження показує, що 77 % членів ради директорів чи старших менеджерів стверджують, що вони б могли виправдати неетичну поведінку, для того, щоб допомогти бізнесу вижити, при чому кожних третій з них готовий запропонувати грошову винагороду в обмін на підписання чи продовження контракту. 

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.