Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
28 сентября 2021
21 ноября 2017

Повідомлено про хід розслідування резонансного ДТП у ХарковіУ ході брифінгу, який відбувся в ГУНП в Харківській області було висвітлено хід розслідування дорожньо-транспортної пригоди, яка забрала життя п'ятьох громадян, йдеться у повідомленні на сайті Національної поліції Харківської області.

За словами генерала поліції третього рангу Олега Беха, у тому числі, було зазначено, що наразі всі тіла загиблих в ДТП опізнані. Зараз тривають експертизи, в тому числі і технічна, результати яких дозволять слідству зробити остаточні висновки щодо ступеня винності кожного учасника трагічної події. Так, результати експертизи, які виявили наявність в організмі водія «Лексуса» опіатів, стануть ще однією обтяжуючою обставиною у відповідному провадженні.

Після отримання всіх необхідних результатів експертиз будуть запрошені фахівці, щоб надати остаточну правову оцінку зібраним фактам про стан здоров'я 20-річної підозрюваної. Олег Бех також зазначив, що профільні підрозділи поліції посилять превентивні заходи з метою запобігання виникненню дорожньо-транспортних пригод, буде також проаналізовано стан аварійності на дорогах міста і області та вжито комплекс необхідних профілактичних дій, а також пообіцяв проінформувати громадськість про його результати через 10 днів 

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.