Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
28 сентября 2021
30 сентября 2016

Міністерство юстиції розповідо про сетоди протидії діяльності рейдерівСьогодні під час прес-брифінгу за участю заступника Міністра юстиції Павла Мороза щодо необхідності прийняття законопроекту № 5067 щодо законопроекту №5067 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження європейських стандартів захисту прав власності та економічних інтересів громадян та інвесторів» було представлено дві рейдерські схеми та зазначено, яким чином нові положення унеможливлять їх застосування. Про це повідомила прес-служба Міністерства юстиції.

Так, за словами П. Мороза, перша схема – це реєстрація на основі неіснуючого або підробленого рішення суду. Відповідно до законопроекту, реєстратори будуть зобов`язані перевіряти судові рішення у реєстрі судових рішень. Якщо ж таке рішення знайдено не буде, то реєстратор повинен здійснити запит до відповідного суду. Таким чином це сприятиме уникненню ситуацій, коли реєстраційні дії здійснюватимуться на підставі неіснуючих або підроблених рішень. Друга схема – фальсифікація підписів на документах.

Новий законопроект передбачає нотаріальне посвідчення підписів голови, секретаря або учасників зборів на протоколі та на установчих документах при внесенні змін», - зауважив Павло Мороз.

Законопроектом пропонується посилити кримінальну відповідальність як заявника, так і реєстратора та зацікавлену у вчиненні незаконної реєстраційної дії особу. Максимальний термін ув’язнення становитиме 8 років з конфіскацією майна. Штраф буде збільшено до 8500 тисяч гривень.  

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.