Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
28 сентября 2021
19 августа 2016

Міністерство юстиції планує передати функції РАЦСу міським радамУ Міністерстві юстиції відбулося засідання робочої групи щодо змін у системі реєстрації актів цивільного стану, повідомляє прес-служба Мін`юсту.

За словами заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павла Мороза, Мін`юст чітко та послідовно реалізовує державну політику щодо децентралізації. Згідно з рішенням Міністерства юстиції, планується наділити функціями РАЦС усі міські ради. Ці органи зможуть надавати такі ж послуги, що й Мін`юст, але кошти буде спрямовано до місцевого бюджету. Це надасть можливість отримати додаткові гроші для задоволення соціальних потреб місцевих громад та створити конкуренцію. У зв`язку з успіхом пілотного проекту щодо реєстрації шлюбу за одну добу, експерти ініціюють зміни до Сімейного кодексу.

Громадяни зможуть самостійно обрати як швидко їм потрібно зареєструвати відносини: за добу, три дні, тиждень чи місяць. Розмір адміністративного збору залежатиме від швидкості здійснення процедури. «Мін`юст передає функцію відповідально та підходить до реформ виважено. Питання щодо наділення функціям РАЦС нотаріусів лишається відкритим. Ми наповнимо Реєстр, проведемо очистку корпусу від недобросовісних служників Феміди та повернемося до питання», - зазначив Павло Мороз.  

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.