Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
27 сентября 2021
3 февраля 2017

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України створює сприятливі умови для виробництва колісного транспорту1 лютого 2017 р. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України ухвалив ініціативу для створення більш сприятливих умов для виробництва нових трамваїв,тролейбусів, автобусів та іншого громадського та транспорту для міських та приміських перевезень. Про це повідомила прес-служба Міністерства.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України зазначив, що вартість комплектуючих для виготовлення трамваїв,тролейбусів, автобусів становить майже третину від собівартості продукції, а зобов`язання за авансовими платежами перевищують обсяг наявних коштів у комунальних підприємств, які виступають головними замовниками. У зв`язку з цим, останні вимушені залучати банківські кредити для виконання контрактів. Саме тому уряд ухвалив рішення щодо збільшення обов`язкового авансового платежу за поставки тролейбусів, автобусів, електробусів та трамваїв до 70 %.

Виробникам також дозволено збільшити строки, за якими вони зобов`язані поставити продукцію комунальному підприємству. Для колісних транспортних засобів цей строк становитиме до 8 місяців, для трамваїв - до 1 року. За словами С. Кубіва, це дасть змогу збільшити кількість виробників, які зможуть виконати замовлення для комунальних підприємств. 

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.