Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
26 мая 2019
19 января 2017

Кабінет Міністрів затвердив посадові оклади працівників державних органівПостановою Кабінету Міністрів від 18 січня 2017 р. № 15 затверджено питання оплати праці працівників державних органів, у тому числі, схему посадових окладів на посадах державної служби за групами оплати праці з урахуванням юрисдикції державних органів у 2017 році, розмір надбавок до посадових окладів за ранги державних службовців та перелік посад державної служби, що прирівнюються до відповідних груп оплати праці.

Схемою передбачено розмір посадових окладів відповідно до груп оплати праці на всій території України, території однієї або кількох областей, м. Києва або м. Севастополя, території одного або кількох районів, міст обласного значення.

Відповідно до затвердженої схеми, розмір мінімального посадового окладу керівника державного органу керівника державного органу на території одного або кількох районів, міст обласного значення становитиме 9115 грн. Розмір мінімального посадового окладу спеціаліста державного органу на території одного або кількох районів, міст обласного значення становитиме 2000 грн. 

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.