Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
28 сентября 2021
12 декабря 2016

Януковичу В.Ф. надіслали повідомлення про підозруГенеральна прокуратура України спростувала інформацію, нібито розповсюджену одним із адвокатів Януковича В.Ф. про те, що останній начебто не має статусу підозрюваного, та про повернення повідомлення про підозру Януковичу В.Ф. до Генеральної прокуратури України. Про це повідомило Управління зв`язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Генеральна прокуратура України зазначену заяву та дії захисника підозрюваного Януковича В.Ф. сприйняла лише як піар-акцію, так як вони не мають нічого спільного з вимогами кримінального процесуального законодавства. Як вже повідомлялося, 28.11.2016 р. Генеральною прокуратурою України складено повідомлення про підозру Януковича В.Ф. у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України) та ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) КК України. Згідно інформації Генеральної прокуратури, Янукович В.Ф. із 2014 року перебуває у невстановленому місці на території Російської Федерації з метою ухилення від правоохоронних органів України, письмове повідомлення про підозру йому надіслано:

- на всі відомі адреси проживання та перебування Януковича В.Ф. на території України,

- на повідомлену адвокатами Януковича В.Ф. адресу можливого проживання останнього на території Російській Федерації;

- електронною поштою до Ростовського обласного суду для передачі Януковичу В.Ф. (за фактичним його місцезнаходженням під час допиту в якості свідка в суді);

- до Генеральної прокуратури Російської Федерації із запитом про надання міжнародної правової допомоги для вручення Януковичу В.Ф. та проведення його допиту як підозрюваного. 

Також вжито інші заходи з метою забезпечення поінформованості Януковича В.Ф. про підозру і дотримання його процесуальних прав підозрюваного. З 28.11.2016 Янукович В.Ф. є підозрюваним у зазначеному кримінальному провадженні.  

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.