Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
27 сентября 2021
12 декабря 2016

Доступ до е-декларацій можливо отримати на підставі ухвали слідчого судді, судуНаціональне агентство з питань запобігання корупції (далі-НАЗК) надаватиме доступ до е-декларацій у рамках Закону під час розслідування конкретних кримінальних справ. Про це повідомила прес-служба НАЗК.

У НАЗК зауважили, що відповідно до ст. 47 ЗУ «Про запобігання корупції», подані декларації високопосадовців включаються до Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який формує та веде НАЗК. Ст. 93 КПК України визначено порядок збирання доказів.

Так, сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, службових та фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок, проведення інших процесуальних дій, передбачених цим Кодексом.

Водночас, витребування документів слідчим документів здійснюється шляхом отримання тимчасового доступу до речей і документів, який полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду. Таким чином, надання інформації з Реєстру можливе на підставі ухвали слідчого судді, суду. 

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.