Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
17 октября 2021
6 апреля 2017

Державні та комунальні заклади здоров`я матимуть змогу реорганізуватисяВерховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я».

Законом передбачена, у тому числі, можливість реорганізації державних та комунальних закладів охорони здоров’я, що створені та існують у формі бюджетних установ в казенні підприємства та комунальні некомерційні підприємства. Реорганізація (в тому числі визначення організаційно-правової форми закладу охорони здоров’я, що утворюється в результаті реорганізації) здійснюватиметься на підставі рішення органу державної влади або органу місцевого самоврядування, до сфери управління якого належить відповідний державний чи комунальний заклад охорони здоров’я, у визначеному законом порядку реорганізації юридичних осіб з урахуванням особливостей, встановлених законом.

Необхідність прийняття зазначеного Закону на думку ініціаторів законопроекту обумовлена тим, що наразі більшість закладів охорони здоров’я, які існують у формі бюджетних установ, не мають достатнього рівня самостійності при прийнятті рішень з питань поточного управління та діяльності закладу. Крім цього, заклади охорони здоров’я обмежені в можливості самостійного визначення цілей та пріоритетів для використання бюджетних ресурсів.

Закон надав усім заклади охорони здоров’я право використовувати для підвищення якісного рівня своєї роботи кошти, отримані від юридичних та фізичних осіб, а також встановлювати плату за послуги у сфері охорони здоров’я на підставі методики розрахунку вартості медичних послуг, що затверджуватиметься центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я.  

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.