Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
17 октября 2021
11 апреля 2017

ЄБРР повідомив про можливий зрив реформи НАК "Нафтогаз Україна"Європейський банк реконструкції та розвитку повідомив про можливий крах реформи НАК «Нафтогаз Україна». Про це йдеться у листі президента банку Сума Чакрабарті президенту України П. Порошенку та прем`єр – міністру В. Гройсману, повідомляє «Європейська правда».

«Реформа Нафтогазу», одна з найважливіших, що знаходиться під вашою юрисдикцією, може зазнати фіаско в найближчі дні. Після ряду розчаровуючи дій, незалежні члени наглядової ради акціонерної компанії заявили про можливе звільнення»,- йдеться в листі. Чакрабарті зауважив про невиправдану затримку реалізації плану корпоративного управління, що ставить під загрозу передбачувану незалежність і ізоляцію компанії від необґрунтованого політичного втручання.

Напередодні, «Європейська правда» повідомляла про те, що четверо з п’яти членів НАЗК можуть залишити компанію, причиною цього було названо невиконання урядом плану з корпоративного управління компанією. Крым цього, у іноземних членів ради існують претензії щодо необхідності подання декларацій.  

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.