Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
25 октября 2020
16 декабря 2016

Рада адвокатів України текст проекту Закону "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" неприйнятнимРада адвокатів України (далі-РАУ) вважає неприйнятними проект закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» через його зміст, спосіб розгляду та схвалення Робочою групою Ради з питань судової реформи. Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України. 

За інформацією РАУ, законопроект не відображає позицію адвокатської спільноти та її представників в зазначеному органі, у тому числі, тому, що текст, над яким працювала Робоча група був замінений та ухвалений без участі представників Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів України. РАУ планує звернутися до Президента України, Ради з питань судової реформи при Президентові України, Ради адвокатських та правничих товариств Європи, Парламентської асамблеї Ради Європи та Венеціанської комісії з приводу неприпустимості внесення цього законопроекту до парламенту.

На думку Ради адвокатів, в законопроекті містяться суперечності з положеннями чинного законодавства, у тому числі, Указом Президента України «Про стратегію реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 рр.», який передбачає зміцнення Національної асоціації адвокатів України на інституційному рівні. Відповідно до ст. 45 проекту Закону, Національна асоціація адвокатів України є юридичною особою та діє через систему органів адвокатського самоврядування, передбачених цим Законом.  

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.