Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
25 октября 2020
16 ноября 2016

Генеральна асаммблея ООН схвалила резолюцію «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)»Третій комітет Генеральної Асамблеї ООН схвалив резолюцію «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)», ініційованої Україною. Про це повідомило офіційне інтернет - представництво глави держави.

Резолюцією засуджуються масові порушення прав людини в окупованому Криму та міститься заклик до Росії як держави-окупанта дотримуватись своїх зобов'язань відповідно до міжнародного права, а також зазначено про необхідність звільнення незаконно утримуваних Росією громадян України та скасування рішення про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу.

Документ також закликає Росію вжити всіх необхідних заходів для того, щоб негайно покласти кінець всім утисків прав людини відносно жителів Криму, зокрема зазначених у згаданих доповідях дискримінаційним заходам і практиці, довільних затримань, катувань та інших жорстоких, нелюдських або принижуючим гідність видам поводження, і скасувати все дискримінаційне законодавство, надати міжнародним правозахисним механізмам, насамперед Місії ООН з моніторингу за дотриманням прав людини в Україні, безперешкодний доступ у Крим з метою забезпечення моніторингу ситуації з правами людини, а також звертається до Управління Верховного комісара ООН з прав людини підготувати окремий тематичний звіт щодо ситуації на окупованому півострові. . 

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.