Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
05 августа 2020
11 декабря 2014

Методичні рекомендації щодо спростування актів про неможливість проведення зустрічних звірок суб'єктів господарювання.Останнім часом органи ДПС під час перевірок діючих підприємств часто вдаються до складання Актів про неможливість проведення зустрічних звірок суб’єктів господарювання, інколи такі акти називають Висновок/Довідка про неможливість проведення зустрічної звірки суб’єкта господарювання або Акт про неможливість проведення перевірки підприємства.

При цьому, такі Акти, як правило, складаються без відома посадових осіб самого суб’єкта господарювання і в них, зазвичай, зазначається інформація, яка не відповідає дійсності.

 

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.

Информация об авторе


Адвокатське об’єднання «Яр.ВАЛ» засноване у 2007 році і на сьогоднішній день є однією з провідних компаній, що динамічно розвивається на ринку юридичних послуг та ретельно дотримується міжнародних професійних та етичних стандартів.

Адвокатське об'єднання має бездоганну репутацію, унікальний досвід і надає клієнтам кваліфіковані комплексні адвокатські послуги та юридичну підтримку найвищої якості. 

Сферою діяльності нашого Адвокатського об'єднання, яке складається з кваліфікованих адвокатів, та його партнерів що разом складають команду професіоналів та мають глибокі професійні знання і значний практичний досвід роботи, - є широке коло питань, що потребують зважених рішень, значного досвіду та прискіпливої уваги до проблем кожного Клієнта. 

Однією з основних спеціалізацій Адвокатського об'єднання - є надання допомоги та захисту інтересів наших Клієнтів в усіх інстанціях у сфері оподаткування та економічних правовідносин, у тому числі шляхом організації проведення експертних досліджень та судових експертиз. 

Адвокатське об'єднання прагне знайти оптимальне рішення, що поєднує питання юридичного захисту з розумінням економічних цілей Клієнта.Ми надаємо юридичну підтримку компаніям як українським, так і міжнародним корпораціям, що працюють в Україні.

Сайт: www.yarval.kiev.ua