Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
05 августа 2020
11 декабря 2014

Методичні рекомендації щодо скасування податкових повідомлень-рішень про донарахування податків на підставі висновків про нікчемність господарських операцій (правочинів).Загально відомо, що в продовж останніх років в роботі податкових органів набула значного поширення практика визнання нікчемними господарських операцій(правочинів) та донарахування на цій підставі податкових зобов’язань платникам податків. В обґрунтування нікчемності податкові органи посилаються на положення ст. 228 ЦК України про нікчемність.

Підчас перевірки суб’єктів господарської діяльності, податкові органи, на підставі ст. 228 ЦК України, складаються Акти про донарахування податкових зобов'язань та штрафних санкцій в яких зазначають, що їх господарські операції(правочини) з контрагентами є нікчемними (надалі – Акт про нікчемність).

Такі акти є розповсюдженими.

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.

Информация об авторе


Адвокатське об’єднання «Яр.ВАЛ» засноване у 2007 році і на сьогоднішній день є однією з провідних компаній, що динамічно розвивається на ринку юридичних послуг та ретельно дотримується міжнародних професійних та етичних стандартів.

Адвокатське об'єднання має бездоганну репутацію, унікальний досвід і надає клієнтам кваліфіковані комплексні адвокатські послуги та юридичну підтримку найвищої якості. 

Сферою діяльності нашого Адвокатського об'єднання, яке складається з кваліфікованих адвокатів, та його партнерів що разом складають команду професіоналів та мають глибокі професійні знання і значний практичний досвід роботи, - є широке коло питань, що потребують зважених рішень, значного досвіду та прискіпливої уваги до проблем кожного Клієнта. 

Однією з основних спеціалізацій Адвокатського об'єднання - є надання допомоги та захисту інтересів наших Клієнтів в усіх інстанціях у сфері оподаткування та економічних правовідносин, у тому числі шляхом організації проведення експертних досліджень та судових експертиз. 

Адвокатське об'єднання прагне знайти оптимальне рішення, що поєднує питання юридичного захисту з розумінням економічних цілей Клієнта.Ми надаємо юридичну підтримку компаніям як українським, так і міжнародним корпораціям, що працюють в Україні.

Сайт: www.yarval.kiev.ua