Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
21 апреля 2019
8 июня 2014   Дарья Борисова

Виборче пекло, або як ми Президента обирали

Президента обрали. Тепер чекаємо, як завжди, змін. Проте, ні для кого не секрет, як складно дались останні вибори країні. Українцям, випало на  долю не з простих, випробування.  Обирали заразом всіх: депутатів до місцевих рад, мера, партію, ну і президента  звісно. Історія про день «ч» в одній з виборчих комісій столиці. 

0 комментариев

Підготовчий період більш скидався на підготовку перфомансу в присутності двох міліціонерів, які час від часу фіксували правомірність дій, члени ДВК рахували –штампували-рахували-штампували бюлетені. Немов роботи. Хлопці з серйозними намірами представляючи інтереси прокуратури України два рази на день «заїзджали» проконтролювати правомірність дій міліціонерів. Так минули два дні. На автоматі та на каві. 

Усі дії для членів ДВК були розписані заздалегідь весь наступний день ми мали прожити по святому протоколу. Зібратись о сьомій ранку, потім зустрітись з наглядачами від кандидатів, екзит-полів, та інших надчесних установ. Привітатись сіли за круглий стіл, розписались в усіх протоколах та пішли сприяти чесним виборам. 

Громадянська свідомість киян сягнула крайної позначки, черги під виборчим відділком стояли від самого ранку. Навіть люди із заниженою соціальною відповідальністю - типу алкоголіки - поприходили обрати свого «мессію». 

Два списки, чотири бюлетені і катастрофічно мала кількість людей у дільнично - виборчих комісіях (знову ж таки у цілях тотальної економії!) утворили величезні черги . Густо населений райо, стоячи, розкладався на атоми та вибухував час від часу істериками. І так цілий день… Дві жінки встигли втрати свідомість. 

За протоколом, о восьмій ранку відділок закрився з купою заяв і скарг «до самого Президента»(!). Проте вони без індексу та зворотної адреси. Тому такі заяви і скарги не є дійсними, тому майбутній месія про них не дізнається ніколи. 

Тисячі людей, скандали, погрози виявились лише підготовкою до марафону підрахунку довжиною в 31 годину... 

До 16:00 години голоси, нарешті, підрахували голоси. І пекло завершилось. Години, хвилини, секунди нестерпного очікування затуманили розум. На долю нашого ДВК було відміряно страждань трохи менше за інших. В деяких дільницях люди спали просто на пакункух з бюлетенями. Це були п’яті найбільш анти-гуманні вибори в Україні. Президента обирали довго і не без страждань.

Комментарии отсутствуют

Комментарии могут оставлять только авторизованные пользователи.