Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
01 декабря 2020

Барбанова

Заметки автора:16 декабря 2013. Без темы \
Нерви лопнули
США поставила ультиматум АХМЕТОВУ І КЛЮЄВАМ: ВИМАГАЮТЬ ПІДНЯТИ БУНТ ПРОТИ ЯНУКОВИЧА!
21 февраля 2014. Без темы \
В жалобі з Україною
20лютого. День болю. День жалоби за загиблими на євромайдані. Цей день ввійде в історію нашого життя. Пролитий кров'ю, майдан перетворився на пекло.
22 сентября 2013. Политика \
Нові страхи Партії Регіонів
Захопивши владу в Україні, біло-блакитні негайно покинули насиджені місця в регіонах та ринулись до стародавнього Києва. За допомогою Конституційного Суду змінено Головний закон, і управління державою скероване в міцних руках їх лідера - пана Президента. Об’єднавши своїх «інтелектуалів» у Верховній Раді, регіональна еліта будує в державі нову «Донецьку» демократію.  Наче роботи голосують депутати, прокурори миттєво порушують кримінальні справи, залякані судді штампують зверху продиктовані рішення, а преса знову і знову змушена висвітлювати, так звану, діяльність парламенту. 
24 сентября 2013. Политика \
"Доступне житло" чи спланована афера?
Невдалі обіцянки-цяцянки, Вельмишановного пана Азарова, вкотре приголомшують українців. Невже владі подобається гратися з долею простих людей, які ні в чому не винні. Які просто хочуть та намагаються жити краще.В нашій країні немає можливості працювати молоді, посідати бажані посади, отримувати нормальну заробітну  плату. Хабарництво зробило життя нестерпним і тяжким.
4 октября 2013. Политика \
Бої без правил під КМДА. Або: Штурмуємо, воюємо, скандуємо та за нового мера голосуємо.
Веселий ранок побоїв 2 жовтня оголошується відкритим.) Це виглядало так, хто кого? Отже. Україна. Київ. 2 жовтня 2013 рік. 7.00 ранку.)) Під стінами КМДА зійшлися тисяча мітингувальників, які вважають нинішню Київраду нелегітимною, і сімсот беркутівців, які захищали будівлю, де Київрада засідала.
27 ноября 2013. События \
Єс чи Росія?
Котимось в нікуди.....
28 ноября 2013. События \
У Вільнюсі розпочинається дводенний саміт «Східного партнерства».
Якщо делегації Грузії і Молдови їдуть у литовську столицю з очікуваннями підписати з ЄС угоди про асоціацію, Україна минулого тижня заявила про намір відтермінувати переговори з Брюсселем із цього приводу. Водночас, з Києва у Вільнюс таки вирушить делегація. Навіть дві: намір відвідати саміт підтвердили як в адміністрації президента Януковича, так і в опозиції. Надія на те, що глава держави все-таки підпише угоду про асоціацію, наразі лишається хіба що в активістів Євромайдану.
3 декабря 2013. События \
Кровавий Євромайдан
Я впевнена, що все-таки недаремно позавчора опозиція намагались донести деяким європейським лідерам, що, в першу чергу, сьогодні потрібно захистити тих, хто вийшли на Євромайдани. Але хто ж знав, що той, хто так "аплодував" всім захисникам європейської мрії допустить, щоб на цих захисників піднялась дубинка "Беркуту"...
11 декабря 2013. Политика \
Вихід для України....
Коли я приїжджаю до Європи, беремо ту ж саму Польшу,я відчуваю, що я така ж, як вони, а вони – як я, не дивлячись на те, що ми говоримо на різних мовах. Беремо елементарне Як приємно спостерігати за транспортом, який за графіком, секунда в секунду приїжджає на зупинку за людьми,за навколишньою чистотою. Про це можна багато писати та говорити. Але питання нас мучає зараз друге. Критична ситуація в Україні.

Информация об авторе

Журналист