Авторизация

Email

Пароль

Забыли пароль?

Войти с помощью

Вы можете авторизоваться с помощью вашего аккаунта в одной из соц.сетей:

Всё о беззаконии
в Украине!
Криминальная юстиция
21 апреля 2019

Мартынюк Петр Маркович

Заметки автора:9 октября 2012. Без темы \
Секретний заповіт
З 1 січня 2004 року набрав чинності Цивільний кодекс України, прийнятий Верховною Радою України 16 січня 2003 року. Однією із новацій Цивільного кодексу України є посвідчення нотаріусом секретних заповітів. Хочу звернути увагу на те, що тільки нотаріуси можуть посвідчувати секретні заповіти та приймати їх на зберігання. 

3 ноября 2012. Без темы \
Час та місце відкриття спадщини.
Часом відкриття спадщини є день смерті фізичної особи, а у разі оголошення фізичної особи померлою, днем відкриття спадщини вважається день набрання законної сили рішення суду про оголошення її померлою.
ПОСВІДЧЕННЯ ЗАПОВІТУ ПРИ СВІДКАХ
Заповітом є особисте розпорядження фізичної особи на випадок своєї смерті. Посвідчення заповіту через представників не допускається. На бажання заповідача, заповіт може бути посвідчений при свідках.
ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР
Шлюбним договором регулюються майнові відносини між подружжям, визначаються їхні майнові права та обов’язки, за шлюбним договором не може передаватись у власність одному з подружжя нерухоме та інше майно, право власності на яке підлягає державній реєстрації.
Місце відкриття спадщини
Якщо останнім місцем проживання спадкодавця є тимчасово окупована територія, місцем відкриття спадщини є місце подання першої заяви, що свідчить про волевиявлення щодо спадкового майна, спадкоємців, виконавців заповіту, осіб, заінтересованих в охороні спадкового майна, або вимоги кредиторів.
Територіальний устрій України
Територіальний устрій – це внутрішній поділ держави на певні територіальні частини, тобто це співвідношення держави в цілому зі своїми складовими частинами.
Право спільної часткової власності
Власність двох і більше осіб із визначенням часток кожного з них у праві власності є спільною частковою власністю. Суб’єктами права спільної часткової власності можуть бути фізичні особи, юридичні особи, держава, територіальні громади. Частки у праві спільної часткової власності вважаються рівними, якщо інше не встановлено домовленістю між співвласниками або не встановлено законом.

Последние комментарии автора

Информация об авторе

Юрист